6 چیزی در هند که خواب را از چشمانتان می گیرد!

به گزارش مجله باهام، مواردی که باعث بی خوابی در هند می شوند

هند کشور حیرت آوری است و حرف های زیادی برای گفتن دارد. هر کسی که سفر به هند نموده، نیمی از وجودش را در آنجا جا گذاشته است و دوست داشته تا چندین بار دیگر به آنجا برود، اما ظاهرا دلایل زیادی در این کشور پر جمعیت وجود دارد که باعث می گردد خواب از چشمانتان ربوده گردد. این ها را از زبان توریستی که چندین ماه را در هند سپری نموده می شنویم. همراه خبرنگاران باشید:

6 چیزی در هند که خواب را از چشمانتان می گیرد!

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ما را تجربه کنید.

سگ ها: وقتی در هند قدم می زنید، با سگ های وحشی زیادی روبرو می شوید که در خیابان ها، سواحل، بیابان ها و شهرها در حال پرسه زدن هستند و شما نمی توانید از دستشان خلاص شوید و همین که هوا تاریک گردد، آنها پادشاه شهر می شوند! سگ ها در تمام شب پارس می نمایند و به نظر می رسد هیچ وقت دوست ندارند آوازشان را قطع نمایند.

کامیون های حمل و نقل: در این کشور هیچ وقت نمی توانید از دست سر و صدای کامیون ها در امان باشید چون آنها بوق هایی دارند که صدایشان شبیه صدای فیل هاست! در همه جای هند صدای آنها را می شموید، هم در بیابان هم نصفه شب در اتوبوس، هم وقتی در هتل هستید و هم در سواحل!

قطارها: حتی وقتی در جایی باشید که فکر کنید اصلا به ریل راه آهن نزدیک نیست، می توانید صدای آنها را بشنوید، بله قطارها! قطارهایی که سوت کشان راهشان را می پیمایند. تصور کنید همینکه می خواهید بخوابید، بوق دیگری خوابتان را می پراند.

تلفن های همراه: چیزی حدود 500 میلیون تلفن همراه در این کشور وجود دارد و برخی از مردم هم دوست دارند آنها را هر دقیقه از کیف و جیبشان بیرون بیاورند و با آن صحبت نمایند. این تعداد بس نیست، خیلی ها حتی 2 تا تلفن همراه با خود حمل می نمایند! در اتوبوس، در قطار، در تاکسی، تلفن های همراه همه جا بی وقفه مزاحم هستند.

پرنده ها: چه کسی فکرش را می نماید که پرنده ها تا اندازه ای پر سر و صدا باشند که بتوانند خواب را از شما سلب نمایند. اگر آن قدر بد شانس هستید که پرنده ای در جلوی پنجره اقامت گاهتان لانه درست نموده باشد، باید منتظر شب های پر سر و صدا باشید. صدای لطیف و خوش آنها وقتی که ساعت 4 صبح باشد، دیگر اصلا خوش نخواهد بود! انگار که فقط به این قصد می خوانند تا مردم را از خواب بیدار نمایند.

تخت های سفت و سخت: اگر در یک هتل اقامت کنید، این مورد برایتان محسوس نخواهد بود اما وقتی نوبت به هاستل ها و اقامتگاه های ارزانتر برسد، قضیه فرق دارد. هر روز صبح وقتی که از روی تخت بلند شوید احساس می کنید کمرتان گرفته است بنابراین بهتر است همواره یک ژل تسکین دهنده درد وقتی در هند هستید همراهتان داشته باشید.

این تخت ها واقعا به سختی صخره هستند و وقتی روی آن ها می نشینید می توانید احساس کنید که استخوان های قدیمی بدنتان، دارند فریاد می کشند!

منبع: theplanetd.com

منبع: الی گشت
انتشار: 4 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 547

به "6 چیزی در هند که خواب را از چشمانتان می گیرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 چیزی در هند که خواب را از چشمانتان می گیرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید