امضا تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه علوم پزشکی ایران و شیلات

به گزارش مجله باهام، دانشگاه علوم پزشکی ایران برای حل مسائل حوزه آبزیان یک تفاهم نامه همکاری با شیلات کشور و دانشگاه تربیت مدرس امضا کرد.

امضا تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه علوم پزشکی ایران و شیلات

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات میزان تمکن مالی برای ویزای تحصیلی انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار امید پور نیک مدیر توسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی ایران، اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی ایران تقریبا 4 سال پیش با تغییر رویکرد تصمیم بر آن گرفت که بیشتر بر حل مسائل و مسائل جامعه در حوزه سلامت، توسعه بازارها و کسب و کار فعالیت کند.

او اضافه کرد: به دنبال این مسائل بحث اشتراک گذاری دانش و همکاری با صنعت و دولت هم در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی ایران نهاده شد. کوشش دانشگاه بر این است که بتواند در حل مسائل جامعه نقش بسزایی را ایفا نماید.

پور نیک توضیح داد: به دنبال این اتفاق ها، حوزه های مختلفی با ما وارد همکاری شدند که یکی از آن ها فن بازار ملی بوده که روزهای گذشته در چابهار برگذار شده است.

او اضافه کرد: متوجه شدیم مسائل و احتیاج های متعددی در حوزه شیلات و آبزیان کشور وجود دارد که بخشی از آن ها با یاری دانش دانشگاه علوم پزشکی ایران و صنعت قابلیت حل شدن و رسیدن به ارزش و ثروت را دارند.

پور نیک اعلام کرد: به همین دلیل تفاهم نامه ای بین دانشگاه علوم پزشکی ایران، شیلات و دانشگاه تربیت مدرس منعقد شد تا در حوزه نانو فناوری برای آبزیان شیلات برنامه ای شکل بگیرد که بتوانیم مسائل این حوزه را شناسایی نموده و برای حل آن ها برنامه ریزی کنیم.

او در سرانجام یادآوری کرد: با ایجاد واحد های فناور و دانش بنیان توانسته ایم محصولاتی را داشته باشیم که بتوانیم به یاری آن ها احتیاج های ملی و درونی کشور را رفع کنیم و منجر به ایجاد توسعه کسب و کار در سطح بین المللی و فراملی شویم.

انتهای پیغام /

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 15 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 877

به "امضا تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه علوم پزشکی ایران و شیلات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضا تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه علوم پزشکی ایران و شیلات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید