تارتار: فولاد نسبت به نیم فصل اول تیم بهتری شده است، هیچ چیز بهتر از شادی طرفداران مان نیست

به گزارش مجله باهام، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان از آمادگی تیمش برای رویارویی با فولاد خوزستان یاد کرد و گفت برای یک بازی خوب مقابل شاگردان نکونام صف آرایی می نمایند.

تارتار: فولاد نسبت به نیم فصل اول تیم بهتری شده است، هیچ چیز بهتر از شادی طرفداران مان نیست

به گزارش خبرنگاران، مهدی تارتار درباره ملاقات تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: طبیعتاً بازی با فولاد با توجه به کیفیت و ساختار این باشگاه بازی راحتی نیست. فولاد از تیم هایی است که خیلی قوی در چند سال گذشته عمل نموده و با آمدن آقای گرشاسبی فرایند شان را به خوبی ادامه داده اند و کادر فنی اش هم به جز چند هفته ابتدایی ثبات خوبی داشته است. بازیکنان تیم فولاد حفظ شده اند و در نیم فصل نیز این تیم به خوبی تقویت شده است، آنهم در زمانی که هیچ تیمی نتوانست به خوبی خودش را تقویت کند.

وی در ادامه اضافه نمود: فولاد نسبت به نیم فصل اول تیم بهتری شده است، ولی ما نیز تیمی هستیم که خوب بازی می کنیم و این را از ابتدا نشان دادیم. ما بازیکنان خوب و باکیفیتی داریم و در بحث نتیجه گیری نیز در دو هفته اخیر خوب عمل کردیم. فکر می کنم فردا یک بازی تاکتیکی را از جانب هر دو تیم ببینیم، چون دو تیم از تیم های بابرنامه لیگ هستند، ولی امیدوارم ما بتوانیم با ارائه یک بازی خوب و هدفمند سه امتیاز را برای خود کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن درباره تأخیر یک روزه در سفر تیمش به اهواز یادآور شد: خوشبختانه با تمهیداتی که باشگاه در نظر گرفت ما خیلی معطل نشدیم، بچه ها استراحت لازم را داشتند و امروز نیز با یک پرواز خوب به اهواز می رویم. امیدوارم فردا که بازی انجام می گردد شرایط از لحاظ جوی خوب باشد تا هم ما و هم تیم فولاد که روی زمین بازی می نماید بتوانیم نمایش خوبی داشته باشیم.

وی درباره غایبان تیمش در بازی فردا گفت: محروم ما قریشی است که به نظرم بی علت محروم شده و داور در ملاقات هفته قبل به اشتباه کارت زرد دوم را به او نشان داد. بقیه بازیکنان خدا را شکر شرایط خوبی دارند. امیدوارم با کسب امتیاز و ارائه یک بازی خوب به شهر مان برگردیم، چون هیچ چیز بهتر از این نیست که طرفداران مان شاد باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 خرداد 1401 بروزرسانی: 9 خرداد 1401 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 2156

به "تارتار: فولاد نسبت به نیم فصل اول تیم بهتری شده است، هیچ چیز بهتر از شادی طرفداران مان نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: فولاد نسبت به نیم فصل اول تیم بهتری شده است، هیچ چیز بهتر از شادی طرفداران مان نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید