مشخص شعب تامین اجتماعی اختصاصی برای امور بیمه ای رسانه ها

به گزارش مجله باهام، تهران (پانا) - - با ابلاغ دستور اداری از سوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و به منظور تسهیل امور بیمه ای رسانه ها، شعب اختصاصی جهت تمرکز پرونده ها و ارائه خدمات به کارفرمایان مذکور مشخص شد.

مشخص شعب تامین اجتماعی اختصاصی برای امور بیمه ای رسانه ها

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در راستای رضایتمندی شرکای اجتماعی، پاسخ گویی و ارتقا خدمت به مشتریان و به منظور ایجاد وحدت رویه و تسهیل در انجام امور بیمه ای حوزه مطبوعات و رسانه های مکتوب و برخط (روزنامه، هفته نامه، ماهنامه، مجلات، پایگاه های خبری، خبرگزاری ها و ...) که در زمینه خدمات نشر، چاپ و توزیع، درج آگهی، فراوری و نشر خبر در مطبوعات و انتشارات با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت دارند، دستور اداری برای تسهیل امور بیمه ای این گروه از بیمه شدگان از سوی دکتر مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، صادر و ابلاغ شد.

بر این اساس، در صورت تمایل انجمن یا تشکل صنفی حوزه مطبوعات و رسانه مستقر در محدوده عملکرد آن اداره کل، یکی از شعب تابعه به عنوان شعبه اختصاصی، برای تمرکز پرونده ها و ارائه خدمات به کارفرمایان مذکور مشخص و اعلام گردد. بر این اساس، شعب 18 و 27 تهران به ترتیب در محدوده عملکرد ادارات کل غرب و شرق تهران عظیم به عنوان شعب اختصاصی شهر تهران مشخص شده است.

واحدهای اجرایی مکلفند با دریافت درخواست کتبی کارفرمایان فعالیت های یاد شده مبنی بر انتقال پرونده مطالباتی کارگاه، با رعایت همه ضوابط و مقررات مربوطه با قید فوریت نسبت به انتقال پرونده به شعبه اختصاصی مشخص شده اقدام نمایند.

همچنین بازرسی کارگاهی از حوزه مطبوعات و رسانه در صورت اعلام برنامه زمانی فعالیت از سوی کارفرما، متناسب با آن و ماهیت شغلی بیمه شدگان صورت می پذیرد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1400 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 1707

به "مشخص شعب تامین اجتماعی اختصاصی برای امور بیمه ای رسانه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشخص شعب تامین اجتماعی اختصاصی برای امور بیمه ای رسانه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید