خط قرمز اسکوچیچ روی بازیکنان استقلال!

به گزارش مجله باهام، دراگان اسکوچیچ اعلام کرد با توجه به شرایط کرونایی بازیکنان استقلال، نمی تواند از آبی پوشان مرکز در تیم ملی استفاده کند.

خط قرمز اسکوچیچ روی بازیکنان استقلال!

به گزارش ایسنا، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، در خصوص برگزاری بازی استقلال و هوادار در هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر که قرار است در روز چهارشبه برگزار شود، اظهار کرد: من مطلع شدم 17 بازیکن استقلال کرونا گرفتند و نمی توانم از بازیکنان استقلال برای تیم ملی استفاده کنم.

اما به یک باره متوجه شدم قرار است این تیم بازی خود را مقابل هوادار برگزار کند و این باعث تعجب من شد که چطور بازی لیگ در فیفادی قرار است برگزار شود.

کرونا گرفتن بازیکنان می تواند برای تیم های دیگر هم دردسرساز شود. با شرایط کرونایی بازیکنان استقلال به احتمال زیاد نمی توانیم از بازیکنان این تیم در تیم ملی استفاده کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره شرایط وریا غفوری برای دعوت شدن به تیم ملی گفت: وریا نزدیک 35 سال دارد و او می گوید نزدیک 11 کیلومتر می دود.

برای من مهم است که او در کار های دفاعی چه تاثیری می گذارد. من بازی وریا غفوری را بهتر از او می شناسم. من مسئله ای با وریا غفوری ندارم. با سبک بازی او مشکل دارم.

او درباره مشورت با سرمربی های تیم های لیگ برتری برای دعوت شدن بازیکنان به تیم ملی گفت: مشورت نمی کنم، ولی با آن ها صحبت می کنم. تصمیم من است که چه بازیکنی در لیست تیم ملی باشد.

من به مربی ها می گویم بازیکنانی که با استعداد هستد را به ما معرفی کنند تا روی آن ها بررسی بیشتری داشته باشیم. مربی ها هر روز با بازیکنان دارند زندگی می کنند و برای همین این اطلاعات را می توانند بدهند که بازیکنان در چه وضعیتی قرار دارند. من با مربیان زیادی در تماس بودم و درباره بازیکنان مصاحبه کردم.

اسکوچیچ که در برنامه ورزش و مردم صحبت می کرد، درباره مسائل انضباطی در تیم ملی گفت: ابعاد شخصیتی خیلی مهم است، اما بازیکن نباید کار های دور از شان انجام دهد.

من آدم کینه جویی نیستم که به خاطر یک اشتباه، بازیکن را محکوم کنم. همه انسان ها می توانند اشتباه کنند، اما ما باید نسبت به تیم ملی مسئولیت بیشتری داشته باشیم و سه برابر نسبت به رفتار های خود بررسی بیشتری داشته باشیم.

این موضوع درباره رفتار خودم هم صادق است، اما در نهایت ما همه ما انسان هستیم و بخشش هم در جای خودش وجود دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 5 اسفند 1400 بروزرسانی: 5 اسفند 1400 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 2074

به "خط قرمز اسکوچیچ روی بازیکنان استقلال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خط قرمز اسکوچیچ روی بازیکنان استقلال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید