تور ارزان ایتالیا: در تور ایتالیا، فرانسه و چین برترین مکان دیدنی کجاست؟

به گزارش مجله باهام، منطقه ها بی نظیری در ایتالیا، فرانسه و چین وجود دارد که شما از آن بی خبر هستید. مکان های دیدنی که در سفر به هر یک از این شهرها حتما باید از آن بازدید کنید.

تور ارزان ایتالیا: در تور ایتالیا، فرانسه و چین برترین مکان دیدنی کجاست؟

با ما همراه باشید و با تور ارزان ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

منطقه ها گردشگری رم (میدان سنت پیتر)

رم را بی شک می توان یکی از تماشای ترین شهرها در ایتالیا دانست که برای تماشا آن می توان از تور ایتالیا استفاده کرد و با خرید بلیط خارجی به این شهر زیبا و کهن سفر کرد.

رم را که باستان شناسان قدمت آن را بیش از 2500 سال تخمین زده اند بعلت اینکه در زمان های متوالی به عنوان مرکزی برای حمکرانی و پرداختن امور سیاسی در آن انتخاب شده بود دارای آثار باستانی و تاریخی فراوانی است که هر ساله گردشگران بسیاری که با تور ایتالیا برای تماشا این آثار به این کشور آمده اند به سمت خود می کشاند. این گردشگران با انجام پرواز داخلی و استفاده از بلیط داخلی می توانند به رم سفر نمایند و از این شهر باستانی تماشا بعمل آورند.

امروزه نیز رم با داشتن بیشترین تراکم جمعیت و بعلاوه بیشترین وسعت جغرافیایی ، بزرگ ترین و پرجمعیت ترین شهر ایتالیا محسوب می گردد که خود را برای پذیرایی از گردشگرانی که با تور ایتالیا و تهیه بلیط خارجی به این شهر سفر می نمایند آماده نموده است.

این شهر با داشتن بناها و آثار تاریخی و باستانی فراوان و بعلاوه جاذبه های گردشگری متنوع مقصد مناسبی برای توریستان است تا با تور ایتالیا به این منطقه سفر نمایند و با بلیط داخلی به رم بیایند و از جاذبه های تماشای آن لذت ببرند.

در این شهر جاذبه های متنوعی وجود دارد که به معرفی بعضی از آن ها خواهیم پرداخت. وجود این جاذبه ها سبب شده تا افراد زیادی با بلیط خارجی یا بلیط داخلی به این شهر سفر نمایند.

میدان سنت پیتر

از ویژگی های جالب توجه در خصوص شهر رم این موضوع است که این شهر یک کشور را در خود جای داده است. این کشور که به دست دولت واتیکان اداره می گردد در شهر رم قرار گرفته است و یکی از مکان های مذهبی مهم در جهان به شمار میرود. شما با تهیه تور ایتالیا هم می توانید از جاذبه های موجود در ایتالیا تماشا بعمل آورید و با تهیه بلیط داخلی می توانید به رم سفر کنید و از جاذبه های موجود در این شهر تماشا کنید و شهر واتیکان را نیز که در این شهر قرار گرفته است را نیز مشاهده کنید.

یکی از مکان های نمادین موجود در این منطقه میدان سنت پیتر است که در واتیکان قرار گرفته است و رخدادهای مهمی در این میدان بوقوع پیوسته است. در اطراف این میدان ستون هایی به شکلی ساخته شده اند که این میدان را به طور کلی در برگرفته اند. در بخش بالایی هر کدام از ستون ها یک مجسمه از شخصیت های مذهبی و پاپ های قبلی ساخته شده است.برای تماشا این میدان زیبا می توانید با بلیط خارجی به این شهر سفر کنید.

در وسط این میدان یک هرم سنگی قرار گرفته است که از آثار به جا مانده از سیرک معروفی با نام نرون می باشد بااین حال نحوه معماری این هرم بیشتر از اینکه نشانگر معماری رمی باشد به سبک معماری مصری شباهت بیشتری دارد. همه ساله افراد زیادی با بلیط خارجی یا گاها خود ایتالیایی ها با بلیط داخلی به این محل سفر می نمایند تا از این میدان زیبا و قدیمی تماشا نمایند.

در بخشی از این میدان در قسمت انتهایی آن می توان باسیلیکای سنت پیتر که نوعی از ساختمان های مخصوص کلیسا هستند را نظاره کرد که برای برگزاری مراسم و آئین مذهبی از آن ها استفاده می گردد و در این هنگام در مقابل کلیسا جایگاه های فراوانی قرار می دهند تا شهروندان از آن ها استفاده نمایند.

زیبایی این میدان به مقدار ای است که اگر قصد سفر به منطقه واتیکان واقع در رم را داشتید حتما باید از این میدان تماشا کنید یا حتی این میدان می تواند اولین گزینه شما برای گشت و گذارتان در این شهر باشد.

وجود این آثار فوق العاده باستانی و تاریخی در این منطقه به گونه ای است که علاقه مندان به تاریخ ملل مختلف را شگفت زده می نماید.

تور فرانسه

ممکن است بسیاری از افراد فکر نمایند که شانزه لیزه و خیابان های قدیمی پاریس تنها خیابان های مهم و معروف فرانسه هستند اما بدانید که فرانسه خیابان های خیلی مهم تری نیز دارد، یکی از خیابان های بسیار زیبای فرانسه که در حومه پاریس قرار گرفته است لا دفانس | La Défense نام دارد.

این خیابان کمی متفاوت تر از خیابان های دیگر فرانسه است. اگر با تور فرانسه به این کشور رفتید حتما از این خیابان عجیب و متفاوت تماشا کنید.

ساختمان های لا دفانس

این خیابان بزرگ از مرکزیت شهر فاصله دارد و بسیار زیبا و کاملاً متفاوت از خیابان های دیگر است. لا دفانس، به معنی دفاع است. خیابان لا دفانس در گذشته کاملا در دست وزرات دفاع فرانسه بوده، ولی در حال حاضر از آن به عنوان پاریس نو یاد می نمایند. در گشت و گذار با تور فرانسه در شهر پاریس، کاملاً تاریخی بودن و متفاوت بودن این شهر را درک می کنید.

آنقدر این شهر و خیابان هایش تاریخی و تلفیقی از انقلاب فرانسه و گذشته کشور است که وقتی شما با تور فرانسه به این شهر می روید و در خیابان های آن قدم میزنید احساس می کنید در یک موزه بزرگ قدم می زنید، خرید می کنید و غذا میل می کنید و از تماشا این موزه بزرگ لذت می برید.

اما هنگامی که به طرف خیابان لا دفانس می روید دیگر همه چیز فرق دارد. همان طور که گفتیم به علت اینکه این خیابان در اختیار وزرات دفاع بوده، ساختمان هایی با معماری متفاوت و تماشای دارد. این محله در سال 1958 میلادی از طریق دولت فرانسه برای وزارت دفاع این کشور ساخته شده به همین دلیل فرق دارد.

لا دفانس

ساختمان های ساخته شده در این خیابان براساس استاندارد های حفظ محیط زیست و طبیعت است. در گذشته تنها کارکنان وزارت دفاع می توانستند در این ساختمان ها زندگی نمایند اما امروزه هر کسی می تواند این خانه ها را بخرد و در آن زندگی کند. مدل فروشگاه ها و نمایندگی های موجود در این خیابان نیز فرق می نماید. اغلب دفتر های مرکزی شرکت های بزرگ در این خیابان قرار دارند.

لا دفانس فقط جزو خیابان های مهم در پاریس و فرانسه نیست بلکه در کل جهان این خیابان را به عنوان مهم ترین منطقه تجاری و مالی می شناسند زیرا که دفاتر مرکزی شرکت های مهم در جهان مثل شرکت توتال، در این خیابان قرار دارند. براساس برآوردها تقریباً 3.5 میلیون مترمربع فضا در این منطقه اداری است. این خیابان بزرگ ترین ناحیه مالی و تجاری اروپا محسوب می گردد.

برج های زیبا

برج های بلند و شیشه ای بسیار زیبا که به خصوص در تاریکی شب نمای بسیار زیبا و دل نشین دارند؛ بدون شک توجه شما را جلب می نماید بنابراین زمان رزرو تور فرانسه سعی کنید در تاریکی شب به این خیابان بروید. البته که در اروپا به خصوص فرانسه در مصرف انرژی و برق بسیار صرفه جویی می گردد اما بااین وجود امکان ندارد که شما به خیابان لا دفانس وارد شوید و چشمانتان به نورپردازی های این ساختمان ها خیره نگردد.

در خیابان لا دفانس تقریباً همه برندهای لباس و لوازم آرایشی و لوازم ورزشی یا به صورت اختصاصی یا در پاساژهای بزرگ این خیابان نمایندگی دارند. بنابراین افرادی که عاشق خرید برند هستند می توانند به راحتی ازطریق تور فرانسه به این منطقه بیایند و با خیال راحت برند محبوب خود را خریداری نمایند.

موقعیت جغرافیایی خیابان لا دفانس

موقعیت مکانی محله لا دفانس در حومه غربی شهر پاریس واقع شده است و در راستای محور موازی خیابان شانزه لیزه یا خیابان چمپز الیزه (Champs-Elysées) واقع شده است. حتماً برای سفر به فرانسه از برنامه تور فرانسه بهره ببرید تا از این مکان های زیبا تماشا کنید.

مراکز خرید در چین

چین به عنوان یکی از بزرگ ترین قطب های تجاری جهان درکنار بندر هنگ کنگ، مراکز خرید در شهرهای مختلف و شانگهای از مهم ترین مقاصد تجاری و گردشگری جهانست. ارتباط بین گردشگری، لوکسی و صنعت پوشاک تغییرات شایانی را ازلحاظ کمی و کیفی در چین ایجاد نموده که عامل اصلی این دگرگونی، توریست بوده است.

رفته رفته حرکت عظیمی از توریست های توریست و تاجرها ضرورت تثبیت بازار جهانی را ساخت، امروزه تور چین به عنوان یکی از پر فروش ترین تورها در سطح بین المللی است. مدیریت کسب وکار در چند سال گذشته، ارتباط چندلایه ای را بین گردشگری و خرید کشف نموده، به ویژه زمانی که سخن از لباس، مد و لوکس بودن به عنوان دغدغه اصلی به میان می آید.

خرید پوشاک برای طراحان لباس با هزینه های مناسب، یک مقصد دائمی برای توریست ها در تور چین است.

10 مرکز خرید مهم در چین

بازار ونگ فوجینگ (Wangfujing Street)

مناسب برای خرید غذا و سوغات در پکن

یکی از درجه یک ترین بازارهای در تور چین

جایی برای انواع بی شماری از سوغاتی، گاری های غذاهای ترکیبی از طعم های چینی، فروشگاه های رنگ فروشی و زنجیره ای

در ونگ فوجینگ همه چیز از ادویه اصیل چینی تا نوترین کالاهای روز را پیدا می کنید. در عصرها هم گاری های متحرک غذاهای چینی مردم Han (قبیله ای در چین) توریست شکم گر بیشتری را به خود جذب می نماید.

خیابان چانکسی (Chunxi Road)

مناسب برای خرید غذا و لباس در Chengdu

یکی دیگر از برترین مراکز خرید برای خرید باکیفیت چانکسی در شهر Chengdu است.

اگر در پی خرید برترین محصولات در تور چین هستید به چانکسی بروید، غذاهای ساده و نه چندان عجیب وغریب چینی در این منطقه از شهر Chengdu هستند.

Shangxianjiu Pedestrian Street

یکی از بازارهای خوب برای یک پیاده روی طولانی

مناسب برای خرید برندهای مشهور جهان و مد در گوانجو

معماری و تزئینات شرقی و دوست داشتنی نمایشگاهی از این بازار ساخته، حتی اگر قصد خرید هم در تور چین ندارید، برای یک قدم زنی کامل است. حدود 37 مغازه در متراژ 1200 متر، فرصت چشم برداشتن از ویترین را نمی دهند. برند های معروف و نو جهان از لباس و کیف و کفش درکنار هم جای گرفته اند.

خیابان بارخور (Barkhor Street)

گشتی هم در بازار تبتی ها

مناسب برای خرید غذا و سوغات در Chengguan

تبت باحال و هوای خاص، بازاری را در چین از آن خودنموده، پرچم های رنگارنگ عابدان در نزدیکی معبد جوهانگ و اسنک های خوش طعم تبتی در کاسه های گلی از فراورده های بازار بارخور است.

Central Avenue

روسیه در چین

مناسب برای خرید محصولات روسی در هلیونجیانگ

البته که پیاده روهای سنگ فرش و مغازه های اطراف این مرکز خرید به دست روسی ها بناشده. برای خرید محصولات روسی و تأثیر معماری روسی در منطقه در تور چین به Central Avenue بروید.

The Bund

شانگهای یکی از فعال ترین شهرهای جهان در تجارت بین المللی

مناسب برای خرید لباس و کفش های برند در شانگهای

مرکز خرید The Bund خیلی شیک درکنار آب برای خریدهای لوکس ساخته شده.

برندهای سطح بالا و معروف Georgio Armani، Petek Philippe و Boucheran از ساختمان های با معماری دوران مستعمره هنگ کنگ بالاتر زده اند. گرچه گران قیمت ترین کالاها را به زیباترین وجه در خود گنجانده!

(China Wholesale Market) بازار عمده فروشان چین

مناسب برای خرید لباس در تور چین ، کفش، کیف و لوازم الکترونیکی در Xianهر چه بخواهید در بازار عمده فروشی در برج های Bell و Drum جیان Xian چین پیدا خواهید کرد، به ویژه برای عمده فروشان پوشاک، بازار Kangfu Lu و Northwest پیشنهادهای خوبی را دارد.

French Concession

این منطقه در گذشته محل زندگی فرانسویان با سبک و سیاق معماری و لایف استایل پاریسی بوده، امروز با عنوان محله Luwan مرکز خرید و فروش ابریشم، کیف دستی و جواهرات در شانگهای است.

SEG Market

مناسب برای خرید لپ تاپ دست دوم در تور چین ، کامپیوتر و ابزارهای الکترونیکی در شنزن

اگر لوازم الکترونیکی خوراک شماست یک راست به بازار SEG شنزن چین بروید! یک بازار بزرگ 2 طبقه از انواع لوازم و گجت های الکترونیکی باقیمت نهایی

توریست عاشق خرید هستید یا توریست تاجر؟

تفاوتی نمی نماید، در تور چین آپشن برای انواع خریدها دارید، شاید یکی از برترین سفرها برای خرید با هر بودجه ای چین باشد. شهرهای شانگهای و هنگ کنگ به عنوان دو قطب تجاری برتر جهان مرکز انجام معاملات، تصمیم گیری های کاری و خریدوفروش کالا هستند.

منبع: کجارو
انتشار: 24 تیر 1401 بروزرسانی: 24 تیر 1401 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 2198

به "تور ارزان ایتالیا: در تور ایتالیا، فرانسه و چین برترین مکان دیدنی کجاست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان ایتالیا: در تور ایتالیا، فرانسه و چین برترین مکان دیدنی کجاست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید