تور روسیه ارزان: روسیه از ادامه همکاری نظامی، فنی با ایران اطلاع داد

به گزارش مجله باهام، مدیرکل شرکت تسلیحاتی روس آبارون اکسپورت (دست اندرکار صادرات تسلیحات روسیه) بیان کرد که روسیه با رعایت دقیق قوانین بین المللی و قوانین ملی به تعامل با جمهوری اسلامی ایران ادامه خواهد داد.

تور روسیه ارزان: روسیه از ادامه همکاری نظامی، فنی با ایران اطلاع داد

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش ایرنا، الکساندر میخیف روز یکشنبه در تبادل نظر با خبرنگاران روس توضیح داد: مسکو با رعایت دقیق قوانین بین المللی و ملی به همکاری های نظامی-فنی با ایران ادامه خواهد داد.

وی اضافه نمود: با توجه به منظره همکاری های نظامی-فنی با ایران، باید گفت که تحت هر شرایطی، همکاری ها بر اساس رعایت دقیق موازین جاری قوانین و تعهدات بین المللی دو کشور انجام خواهد شد.

بر اساس قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل متحد، 27 مهر (18 اکتبر) سرانجام تحریم های تسلیحاتی علیه جمهوری اسلامی ایران بود. ایران از این تاریخ این امکان را پیدا کرد تا هر گونه سلاح و تجهیزات لازم را، از هر منبعی، بدون محدودیت قانونی و صرفاً براساس احتیاج های دفاعی خود تهیه کند و بعلاوه می­ تواند بر مبنای سیاست­های خود تسلیحات دفاعی صادر کند.

منبع: فرارو
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 1991

به "تور روسیه ارزان: روسیه از ادامه همکاری نظامی، فنی با ایران اطلاع داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور روسیه ارزان: روسیه از ادامه همکاری نظامی، فنی با ایران اطلاع داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید