سید حسین حسینی: دوست دارم در همه بازی ها به میدان بروم، بین من و شفر سوءتفاهم ایجاد شد

دروازه بان جوان استقلال می گوید بازی کردن در همه مسابقات تیمش برای او از اهمیت بالایی برخوردار است.

سید حسین حسینی: دوست دارم در همه بازی ها به میدان بروم، بین من و شفر سوءتفاهم ایجاد شد

به گزارش خبرنگاران، سید حسین حسینی بعد از پیروزی تیمش مقابل سایپا که با بازی او بعد از پنج ماه برای تیمش مصادف شده بود، اظهار کرد: بازی سختی مقابل تیم خوب سایپا داشتیم. خدا را شکر برنده از زمین خارج شدیم.

وی درباره بازگشت به ترکیب تیمش نیز گفت: من چندین ماه بازی نکرده بودم و در بیست دقیقه نخست در شرایط بازی نبودم. از شفر تشکر می کنم که به من میدان داد. ان شاء الله روزهای بهتری داشته باشیم.

دروازه بان جوان استقلال یادآور شد: همه ما یک تیم هستیم و هدف مشخصی را دنبال می کنیم. از طرفداران به خاطر اینکه در پنج ماه گذشته من را فراموش نکردند، تشکر می کنم. همین دل گرمی باعث شد با قدرت برای استقلال بازی کنم. شاید یک سری از هوداران من را دوست داشته باشند اما دوست ندارم این رابطه منجر به بی احترامی به کسی گردد. ان شاءالله روزهای خوبی در استقلال داشته باشیم.

حسینی در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد خودش راضی است، تاکید نمود: توقع و انتظارم بیش از این ها است. دوست نداشتم گل بخورم. در پنج ماه گذشته کاری به مسائل مختلف نداشتم و فقط تمرین کردم.

دروازه بان استقلال درباره اینکه قبل از این بازی قصد داشت از استقلال برود، گفت: صحبت های من ارتباطی به خداحافظی نداشت. سوء تفاهمی بین من وشفر به وجود آمده بود. بعد از بازی نفت مسجد سلیمان صحبت کردم و مسائل حل شد. امیدوارم به خوبی این روند را ادامه دهم.

او تاکید نمود: من تمریناتم را انجام می دهم و دوست دارم پیشرفت کنم. دوست ندارم در جا بزنم.

حسینی در واکنش به این که احساساتی است و این موضوع روی عملکردش تاثیر می گذارد، اظهار کرد: من عاشق تیم استقلال هستم. بازی کردن در همه بازی ها برای من مهم است. اگر استقلال دیداری را ببازد، من شب نمی خوابم. بازی کردن در ترکیب استقلال برای من مهم است. من عاشق تیمم هستم و کاری ندارم که کسی بگوید من احساسی هستم یا نه.

دروازه بان استقلال در انتها و در واکنش به این که در دیدار آتی استقلال چه کسی درون دروازه می ایستد، گفت: شفر تصمیم آخر را می گیرد و هر چیزی که او بگوید اتفاق می افتد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 5 اسفند 1397 شناسه مطلب: 76

به "سید حسین حسینی: دوست دارم در همه بازی ها به میدان بروم، بین من و شفر سوءتفاهم ایجاد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سید حسین حسینی: دوست دارم در همه بازی ها به میدان بروم، بین من و شفر سوءتفاهم ایجاد شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید