لندن، پایتخت چاقوکشی دنیا با سالی 44 هزار زخمی!

به گزارش مجله باهام، پایگاه استاندارد می گوید که چاقوکشی در لندن به مرز بحران رسیده به طوری که طی 12 ماه منتهی به ژوئن 2019، 44 هزار مورد چاقوکشی در انگلیس به ثبت رسیده است.

لندن، پایتخت چاقوکشی دنیا با سالی 44 هزار زخمی!

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش، در کمتر از 24 ساعت گذشته سه شهروند انگلیس در جریان نزاع های خونبار در لندن، پایتخت این کشور کشته شدند.

به گزارش استاندارد، با کشته شدن سه شهروند انگلیسی در تعطیلات آخر هفته گذشته، شمار قتل های ناشی از چاقو در سال 2019 در لندن به 126 مورد رسید.

همزمان با اجرای برنامه جمع آوری چاقو و اشیاء تیز در انگلیس از ماه می امسال، شهروندان انگلیسی بر حفظ چنین اشیایی به دلیل ترس از ناامنی تاکید دارند. جرایم مربوط به استفاده از سلاح سرد انگلیس در امسال به بالاترین میزان خود رسید.

در 12 ماه منتهی به ژوئن 2019، 44 هزار مورد چاقوکشی در انگلیس به ثبت رسید که در قیاس با مدت مشابه در سال گذشته 7 درصد رشد داشته است. 43 درصد جرایم با چاقو به سرقت و تجاوز جنسی مربوط بوده است. در مدت زمان ذکر شده 235 قتل ناشی از چاقوکشی و 412 کوشش برای قتل با چاقو ثبت شده است.

دفتر آمار ملی انگلیس اعلام نموده شمار جرایم ثبت شده با چاقو در امسال بالاترین میزان از سال 2010 بوده است. کاهش بودجه خدماتی و بهداشت روانی و سایر خدمات پیشگیرانه از مهم ترین دلایل رشد جرایم ناشی از چاقو بوده است. جرایم ناشی از سلاح گرم نیز با 4 درصد افزایش به بیش از 6700 مورد رسید.

خشونت در انگلیس در شهر های بزرگ مانند لندن، میدلندز، یورکشایر و منچستر متمرکز شده است. تخلفات ثبت شده توسط پلیس با وسایل نقلیه نیز در انگلیس 3 درصد افزایش داشت که شامل افزایش 7 درصدی سرقت وسایل نقلیه و افزایش 11 درصدی سرقت با خودرو می گردد.

منبع: میزان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 آذر 1398 بروزرسانی: 10 آذر 1398 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 561

به "لندن، پایتخت چاقوکشی دنیا با سالی 44 هزار زخمی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لندن، پایتخت چاقوکشی دنیا با سالی 44 هزار زخمی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید