واکنش مطهری به اخراجش در دیدار سوپرجام

به گزارش مجله باهام، مربی پرسپولیس در واکنش به اخراجش در سوپرجام می گوید هر تیمی که بیش تر داد و بی داد کند، سوت به سمت آن تیم است.

واکنش مطهری به اخراجش در دیدار سوپرجام

به گزارش خبرنگاران، حمید مطهری پس از شکست پرسپولیس مقابل فولاد اظهار کرد: به تیم فولاد تبریک می گویم چون واقعا تیم لایق و خوبی هستند. بازی درگیرانه و فیزیکی بود و در نیمه دوم کارمان را خوب جلو می بردیم که متاسفانه اخراج شیری به تیم ما سکته داد اما به هر حال ما یک تیم هستیم و همیشه گفتم همه بازیکنان ما برای ما ارزشمند هستند و به بچه ها خسته نباشید می گویم.

او درباره اخراجش از طریق محمدرضا اکبریان، داور دیدار گفت: او از داوری خداحافظی کرده و صحبت های زیادی راجع به سبک داوری اش دارم اما هیچ بی احترامی نمی کنم. او سبک کاری اش جوری است که هر تیمی بیشتر داد و بی داد کند، سوت به سمت آن تیم است. داور باید جرات داشته باشد و تیم ها به سبک داوری او نگاه می کنند و به این شکل برخورد می کنند. امروز روز خداحافظی داور بازی بود و به او خسته نباشید می گویم. به همین دلیل به همین حرف ها بسنده می کنند.

مربی پرسپولیس اضافه کرد: هواداران بسیار بی احترامی می کردند و من به نیروی انتظامی تذکر دارم. هواداران جملات قشنگی نگفتند.

او در انتها خطاب به هواداران پرسپولیس گفت: با قدرت کارمان را پیش می بریم و سعی می کنیم قهرمانی را تکرار کنیم اما همه چیز دست مربی و بازیکنان نیست و همه چیز باید دست به دست هم دهد تا یک تیم قهرمان شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 فروردین 1401 بروزرسانی: 1 فروردین 1401 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 2102

به "واکنش مطهری به اخراجش در دیدار سوپرجام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مطهری به اخراجش در دیدار سوپرجام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید