کشف 177 هزارماسک غیربهداشتی درمجیدیه

به گزارش مجله باهام، پلیس پیشگیری پایتخت از کشف 177 هزارماسک غیربهداشتی درمحله مجیدیه اطلاع داد.

کشف 177 هزارماسک غیربهداشتی درمجیدیه

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، رئیس کلانتری 190 مجیدیه از شناسایی یک کارگاه فراوریی ماسک های غیربهداشتی و دستگیری مالک آن، اطلاع داد و گفت: از داخل کارگاه 177 هزار ماسک غیربهداشتی کشف شد.

سرهنگ علی اصغرخانی در تشریح خبر فوق گفت: با دریافت خبری مبنی بر اینکه مالک ساختمانی، پارکینگ ساختمانش را تبدیل به کارگاه فراوریی ماسک نموده و ماسک های غیربهداشتی را به بازار عرضه می نماید، آنالیز موضوع در اختیار تیم عملیات کلانتری مجیدیه نهاده شد و تیمی از ماموران کلانتری به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی، صحت خبر دریافتی تایید شد، اضافه نمود: ماموران با حضور در محل مشاهده کردند که مالک کارگاه ماسک ها را به روشی غیر بهداشتی فراوری و در حال انتقال ماسک های فراوری شده به داخل یک دستگاه خودروی وانت هستند.

این مقام انتظامی گفت: نتیجه تحقیقات اجرا شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و بازرسی از داخل کارگاه اخذ شد.

سرهنگ اصغرخانی با بیان اینکه روز گذشته تیمی از ماموران کلانتری مجیدیه به محل کارگاه اعزام شدند، عنوان نمود: در بازرسی از داخل 177 هزار ماسک غیر بهداشتی کشف و متهم به نداشتن مجوز از مراجع ذیربط اعتراف کرد.

کلانتر محله مجیدیه گفت: محموله کشف شده ماسک های غیربهداشتی با 2 دستگاه خودروی نیسان وانت به کلانتری انتقال یافت و صاحب کارگاه نیز که مرد چهل ساله ای بود دستگیر شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 1437

به "کشف 177 هزارماسک غیربهداشتی درمجیدیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 177 هزارماسک غیربهداشتی درمجیدیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید