آخرین شرایط مربی سرشناس کرونایی

به گزارش مجله باهام، دکتر شهریار عسگری بعد از معاینه نادر دست نشان، گفت: در خصوص شرایط نادر دست نشان چند نکته هست که باید به آن توجه کرد. اولین نکته مراجعه دیرهنگام ایشان به پزشک و بیمارستان است. دست نشان بعد از 5-6 روز که شرایط کرونایی شان معین شد بازهم از مراجعه به بیمارستان اجتناب کردند در واقع مراجعه دیرهنگام به بیمارستان یکی از عوامل وخامت حال ایشان است.

آخرین شرایط مربی سرشناس کرونایی

وی اضافه کرد: بعد از اینکه ایشان از نظر تنفسی دچار نارسایی می شوند، تحت درمان قرار می گیرند. در حالیکه برای مقابله با این بیماری مراجعه موقع به پزشک و بیمارستان اهمیت فراوان دارد.

رئیس بیمارستان گاندی تهران مطرح کرد: خوشبختانه ریاست بیمارستان رازی بسیار مسئولیت پذیر هستند و تمامی اقدام های موثر را برای درمان این مربی محترم انجام داده اند. با توجه به شرایط جسمانی دست نشان و برای تحمل دستگاه حمایتی تنفسی، برای ایشان بیهوشی القایی انجام شده است. من هم نظرهای مشورتی درمان را به همکارانی که عهده دار درمان ایشان هستند را ارائه کردم.

دکتر عسگری با اشاره به درگذشت برادر دست نشان در سال گذشته به خاطر کرونا گفت: از لحاظ ساختاری بعضی بدن ها آسیب پذیرتر هستند. با این حال با وجود استفاده از دستگاه تنفسی حمایتی برای درمان شرایط ایشان خیلی وخیم نیست و در شرایط مشابه بسیاری از بیماران با شرایط وخیم تر از دست نشان بهبود پیدا نموده اند.

وی در خصوص اینکه می توان به بهبود کامل دست نشان امیدوار بد گفت: باوجود شرایط وخیم بیمار جای امیدواری هست و اینکه ایشان بهبود پیدا نمایند. طبیعی است که باید اقدام های درمانی بسیار پیشرفته صورت بگیرد. با ثبات شرایط قلبی و عروقی می توان کم کم از استفاده از داروهای افزاینده فشار خون خارج شویم.

منبع: فرارو
انتشار: 30 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1400 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 1727

به "آخرین شرایط مربی سرشناس کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط مربی سرشناس کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید