بزرگترین موسسات خیریه مربوط به کشورهایی است که نظام مالیاتی قوی دارند

به گزارش مجله باهام، معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مدیران ارشد استانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشستی با رئیس و هیات مدیره اتاق بازرگانی استان اصفهان به بحث و مصاحبه پیرامون موضوع مسئولیت اجتماعی با ادبیات اقتصادی پرداختند.

بزرگترین موسسات خیریه مربوط به کشورهایی است که نظام مالیاتی قوی دارند

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان، حجت میرزایی در این نشست با اشاره به تجارب کشورهای دیگر در خصوص نظام اقتصادیاتی نظام مند گفت: بزرگترین موسسات خیریه مربوط به کشورهایی است که نظام اقتصادیاتی قوی دارند و از هر منبعی که درآمد داشته باشند اقتصادیات بر در آمد و جریان وجوه و درآمدها و هزینه خانوار ها کاملاً شفاف است.

وی گفت: اگر نظام اقتصادیاتی توانمند باشد پرداختن به مصادیق مسئولیت های اجتماعی نظیر ارتقا مهارت نیروی انسانی، حفظ میراث فرهنگی ، کمک به شادابی جامعه و حوزه پزشکی و حفظ محیط زیست به خوبی انجام خواهد شد.

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به سابقه تاریخی استان در کارهای خیرخواهانه به انجام فعالیت های شفاف تأکید کرد و افزود: این اقدامات باید دارای نظام حسابرسی و حسابداری بوده و حتی پاسخگو بودن افرادی که کمک دریافت می کنند نیز باید در این سازو کار تعریف شود.

میزرایی با بیان این که فرصت های اشتغالزایی و سرمایه گذاری خوبی در استان اصفهان وجود دارد ، اظهارکرد: توجه به ظرفیت های شرق استان و جایگزینی کشت های پرآب به کشت های کم آب بر و توسعه بوم گردی و استفاده از روش های نوین کشاورزی و دامداری در غرب استان از اهمیت بالایی برخوردار است .

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اتاق بازرگانی استان اصفهان نظام نامه مسئولیت اجتماعی را برای بهره برداری حداکثری از ظرفیت شرکت های شستا تنظیم و ارائه کند .

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 1628

به "بزرگترین موسسات خیریه مربوط به کشورهایی است که نظام مالیاتی قوی دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگترین موسسات خیریه مربوط به کشورهایی است که نظام مالیاتی قوی دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید