خرج 50 میلیاردی پرسپولیس از پول سهام بدون اطلاع کمیته مصارف

به گزارش مجله باهام، سازمان بازرسی کل کشور به هزینه کرد باشگاه پرسپولیس بدون اطلاع کمیته مصارف ایراد قانونی گرفته است.

خرج 50 میلیاردی پرسپولیس از پول سهام بدون اطلاع کمیته مصارف

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، پس از عرضه اولیه سهام تیم های پرسپولیس و استقلال و با جذب مبالغی که از واگذاری سهام این دو باشگاه به دست آمد کمیته مصارف تشکیل شد تا در این کمیته بر مصرف منابع مالی به دست آمده نظارت گردد.

این در حالی است که باشگاه پرسپولیس مبالغی از سرمایه خود را بدون مجوز کمیته مصارف هزینه نموده و سازمان بازرسی کل کشور این مورد را تخلف تشخیص داده و به آن ورود نموده است.

در ایرادی که سازمان بازرسی کل کشور به هزینه کرد مبلغی که بدون اطلاع کمیته مصارف خرج شده آمده که باشگاه پرسپولیس بدون داشتن مجوز کمیته مصارف، بخشی از وجوه حاصل از فروش سهام به مبلغ 52 میلیارد تومان را هزینه نموده است، اما انجام هزینه این مبلغ را به اطلاع کمیته مصارف نرسانده است! این در حالی است که در مورد دلایل عدم اخذ مجوز از کمیته مصارف، پاسخی از سوی باشگاه پرسپولیس اعلام نشده است.

در این باره گفته می گردد که با توجه به اسناد موجود، از مبلغ مورد اشاره رقمی در حدود بیش از 32 میلیارد تومان بابت قرارداد های منعقده با بازیکنان و کادر فنی تیم بزرگسالان پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر به عنوان حق الزحمه هزینه شده است!

حالا باید دید که باشگاه پرسپولیس و رضا درویش مدیرعامل آن که بدون اجازه کمیته مصارف این مبلغ را هزینه نموده در مورد آن، چه پاسخی به سازمان بازرسی کل کشور ارائه خواهند داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 فروردین 1402 بروزرسانی: 14 فروردین 1402 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 2333

به "خرج 50 میلیاردی پرسپولیس از پول سهام بدون اطلاع کمیته مصارف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرج 50 میلیاردی پرسپولیس از پول سهام بدون اطلاع کمیته مصارف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید