علت فروش سیم کارت ناصر حجازی از زبان پسرش

به گزارش مجله باهام، خط ناصر خان کد یک بود و بسیار رند. بیشتر خبرنگاران آن را حفظ بودند و همین حالا هم آن شماره در فکر شان مانده است. تا همین سه چهار ماه قبل خط ناصرخان روشن بود ولی کم کم خانواده حجازی تصمیم گرفتند آن را خاموش نمایند. در طول یک دهه گذشته، به ویژه در سالگرد درگذشت و تولد ناصرخان، خیلی ها با این شماره تماس می گرفتند. خانم شفیعی، همسر او هم برخی از تماس ها را پاسخ می داد و درددل هواداران را می شنید. او می گوید: از همه جای جهان زنگ می زدند. از روستاهای دور افتاده که حتی اسمش را هم نشنیده بودم. از مسائل می گفتند، از ناصر، از این که دلشان برای او تنگ شده است. حالا اما این خط به یک فرد دیگر رسیده است. آتیلا حجازی پسر ناصرخان درباره فروش این خط توضیحات تکمیلی به روزنامه جام جم می دهد.

علت فروش سیم کارت ناصر حجازی از زبان پسرش

چه شد تصمیم گرفتید خط ناصر خان را بعد از حدود 11 سال بفروشید؟ خیلی وقت ها روشن بود و ظاهرا پیغام می دادند و زنگ می زدند...

بله، همین طور بود. مادرم تا جایی که می توانست جواب پیغامک ها یا تماس ها را می داد. خیلی ها زنگ می زدند و می گفتند دلشان برای ناصر خان تنگ شده است. از حدود سه چهار ماه قبل بود که خط را خاموش کردیم. متاسفانه دخترم درگیری یک بیماری است. مادرم نذر نموده بود اگر حال دخترم بهتر گردد، خط ناصرخان را به مزایده بگذاریم و پول حاصل از آن را به بچه ها سرطانی اختصاص دهیم. خدا را شکر استقبال خیلی خوبی هم از این تصمیم ما شد. رقم هایی می گفتند که بیشتر از قیمت بازار بود. در آخر یکی از دوستانی که دوست ندارد نامش در رسانه ها بیاید، خط را خرید. به همین دلیل ما نام شان را نیاوردیم.

الان حال دخترتان خوب است؟

بله، خدا را شکر حالش خیلی بهتر شده است.

ارزش خط حدودا چقدر بود؟

بین 400 تا 500 میلیون تومان و از آنجا که همواره کارهای خیر با برکت همراه است، این خط به دو برابر قیمت فروش رفت. البته به هر حال خط ناصرخان با خط های دیگر فرق می کرد و خیلی ها دوست داشتند آن را بخرند.

خریدار خط چرا دوست نداشت نامش فاش گردد؟

به هر حال علت خودش را داشت و از ما خواست نامش را نگوییم. یک مورد جالب به شما بگویم. کسی که خط پدرم را خرید در دفتر تلفن گوشی اش آن را سیو داشت. می گفت روزی که سیوش می کرد هرگز باور نمی کرد روزی خط ناصرخان مال خود او گردد. به نوعی آرزو داشت بعد از مرگ ناصرخان این خط به او برسد و به آرزویش هم رسید. خدا را شکر این کار قشنگ به برترین شکل ممکن انجام شد.

یعنی این فرد آشناست که شماره ناصرخان را داشته؟

بله آشناست، منتها با پدرم ارتباطی نداشت. در مزایده اولیه بالاترین رقمی که برای خرید خط به ما پیشنهاد شد 800 میلیون تومان بود. دو نفر با این رقم خط را می خواستند. تصمیم براین شد که بین آنها قرعه کشی کنیم و خط به یکی برسد. منتها دوستی که خدمت تان گفتم با من تماس گرفت. گفت خط را می خواهید به چه قیمتی بفروشید؟ من رقم را گفتم که او گفت 200 میلیون تومان اضافه تر می دهد و خط را یک میلیارد تومان می خرد.

ظاهرا در این مدت دایرکت شما هم پر از پیغام شده.

بله، ما قرار است پول را برای بچه ها سرطانی بدهیم ولی خیلی ها برای پول پیش خانه، برای جهیزیه یا خرید ماشین برای کار در تاکسی اینترنتی طلب یاری کردند. اما شرمسار همه این دوستان هستیم چون نذر نموده ایم.

منبع: جام جم

منبع: فرارو
انتشار: 10 تیر 1401 بروزرسانی: 10 تیر 1401 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 2186

به "علت فروش سیم کارت ناصر حجازی از زبان پسرش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت فروش سیم کارت ناصر حجازی از زبان پسرش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید