سپاهان از اولین گزینه فصل بعدش رونمایی کرد ، مورایس شخصا به من پیشنهاد داد

به گزارش مجله باهام، هافبک تیم پیکان می گوید سرمربی سپاهان بعد از بازی دیروز به او برای حضور در اصفهان پیشنهاد داده است.

سپاهان از اولین گزینه فصل بعدش رونمایی کرد ، مورایس شخصا به من پیشنهاد داد

به گزارش خبرنگاران میگوئل تکسیرا مربی پرتغالی سپاهان بعد از اتمام دیدار با پیکان به زمین چمن رفت و با غلامرضا ثابت ایمانی هافبک تیم میهمان گفت وگو کرد. در ادامه ژوزه مورایس سرمربی سپاهان هم به همراه مترجم خود به سمت ثابت ایمانی رفت و با این هافبک جوان صحبت کرد که البته این موضوع با واکنش مربیان پیکان روبرو شد و حاشیه هایی هم در راهروی منتهی به رختکن ایجاد شد.

غلامرضا ثابت ایمانی درباره اینکه چه صحبتی میان وی و کادر فنی سپاهان مطرح شد، گفت: آنها در مورد شرایط قراردادم از من سؤال کردند و آقای مورایس به من پیشنهاد حضور در سپاهان را داد. من هم از پیشنهاد آنها تشکر کردم. البته من از باخت تیمم ناراحت بودم و خیلی زود هم به سمت رختکن رفتم. در آن صحنه مربیان ما هم آمدند و همه چیز تمام شد. تمام اینها در چند ثانیه رخ داد.

وی در مورد اینکه آیا قصد ترک پیکان را دارد، شرح داد: هنوز چیزی مشخص نیست و بعد از اتمام لیگ می توان در این زمینه صحبت کرد. در قرارداد من با باشگاه پیکان بند جدایی وجود دارد و می توانم جدا شوم، ولی فعلاً چیزی مشخص نیست. بعد از اتمام فصل سعی می کنم بهترین تصمیم را بگیرم.

قبول داری تیم پیکان از لحاظ کسب امتیاز عملکرد قابل قبولی در لیگ امسال نداشته است؟، هافبک تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این پرسش گفت: تیم ما با کمترین بودجه بسته شد و حتی از برخی تیم های لیگ دسته اول هم بودجه کمتری داشتیم. شما باید این مسائل را لحاظ کنید. من نمی گویم خوب امتیاز گرفتیم، ولی باید پتانسیل پیکان را با تیم های دیگر قیاس کنید. امسال در بیشتر بازی ها بازیکنان زیر 23 سال برای پیکان بازی می کردند. در این فصل واقعاً از لحاظ بودجه و در اختیار داشتن بازیکنان باتجربه با هیچ تیمی قابل قیاس نبودیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1402 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 2349

به "سپاهان از اولین گزینه فصل بعدش رونمایی کرد ، مورایس شخصا به من پیشنهاد داد" امتیاز دهید

1 کاربر به "سپاهان از اولین گزینه فصل بعدش رونمایی کرد ، مورایس شخصا به من پیشنهاد داد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سپاهان از اولین گزینه فصل بعدش رونمایی کرد ، مورایس شخصا به من پیشنهاد داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید