چرا سعید عبدولی به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی دعوت نشد؟

به گزارش مجله باهام، یکی از غایبان اردوی اول تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در جهانی صربستان، سعید عبدولی است که پیش از این گفته بود به خاطر کرونا در اردو شرکت نخواهد کرد.

چرا سعید عبدولی به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی دعوت نشد؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، شاگردان محمد بنا بعد از نزدیک به 8 ماه تعطیلی اردوی تیم ملی، از روز شنبه در تهران حاضر شده و تست کرونا دادند تا بعد از اعلام نتیجه منفی تست ها، از روز یکشنبه اولین اردوی شان برای شرکت در دنیای 2020 صربستان در محل خانه کشتی ابراهیم هادی شروع گردد.

در شرایطی که تقریبا تمامی مدعیان اوزان دهگانه که پیش از شیوع کرونا برای رسیدن به دوبنده تیم ملی با هم رقابت داشتند، به این اردو دعوت شده اند، خبری از سعید عبدولی در بین دعوت شدگان نیست.

این در حالی است که در خصوص این کشتی گیر دو موضوع مد نظر است. یکی اینکه پیش از این سعید عبدولی در گفت وگو با خبرنگاران گفته بود به خاطر شیوع کرونا، اگر اردوی تیم ملی نیز برگزار گردد، برای حفظ سلامت خود و خانواده اش در محل اردو حاضر نخواهد شد و دیگر، مصاحبه انتقادی او علیه رئیس فدراسیون کشتی که در یکی از برنامه های تلویزیونی مطرح شد.

در این خصوص موضوع دوم، تاثیری در عدم دعوت عبدولی به اردو نداشته و فدراسیون کشتی منعی برای دعوت از این کشتی گیر در نظر نگرفته است، اما اینکه قهرمان کشتی فرنگی دنیا در سال 2011 پیش از این اعلام نموده بود در اردو شرکت نمی کند در عدم دعوتش نقش داشته است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

حبیب الله اخلاقی مربی تیم ملی کشتی فرنگی در این باره به خبرنگاران گفت: سعید قبلا گفته بود در این شرایط کرونا به اردو نمی آید، البته او با محمد بنا در ارتباط است و شاید در اردوهای بعدی قرار باشد که به نفرات اضافه گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: baham1.ir شناسه مطلب: 1377

به "چرا سعید عبدولی به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی دعوت نشد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا سعید عبدولی به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی دعوت نشد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید